+380 (93) 88... показати
Монтаж систем блискавкозахисту та заземлення в Києві
Монтаж систем блискавкозахисту та заземлення в Києві ##от компании## "СІТ" - Монтаж котельні Київ, установка твердопаливних котлів в Києві - ##фото## 1

Монтаж систем блискавкозахисту та заземлення в Києві

У вибране
Замовити дзвінок
Ціну уточнюйте
Код: Світло і Тепло

Оплата

Післяплата
Контактна інформація
Телефони
+380 (93) 88... показати
Адреса
08292, Україна, Київська обл., Буча, вул. Миколи Носова, 2 на мапі

Опис

Встановлення системи блискавкозахисту та заземлення у Києві

Блискавкозахист або громовідвід — це комплекс заходів спрямованих на захист людей, будівель, а також майна від шкідливих проявів блискавки. З допомогою такої системи можна підвищити рівень електробезпеки будинку.

Якщо ж говорити про захист людей, то тут актуальним стає заземлення. Воно захищає людину від ударів струмом при зіткненні з електроприладами та металевими елементами, які у разі пошкоджень можуть опинитися під високою напругою.Сучасні технології, які використовують для защемлення, гарантують тривалість безпечної експлуатації електромережі без необхідності в ремонті та обслуговуванні.

Фахівці компанії "СіТ" здійснюють монтаж систем блискавкозахисту та заземлення та виконуємо виміри опору. Можливе встановлення активного та пасивного блискавкозахисту. Надаємо послуги "під ключ".

Послуги надаємо по Києву та Київській області.

Всі працівники компанії «СіТ» сертифіковані провідними брендовими виробниками: AFRISO; ESBE; EUROSTER; AQUATHERM GmbH; KAN-therm; DEVI; DANFOSS, GROHE.

  • 12 місяців на монтажні роботи з дати підписання акту прийому-передачі.
  • Надаємо знижку до 30% при замовленні комплексу робіт не в сезон.
  • Працюємо з наданням кредиту АТ КБ «Приватбанк», «Credit Agricole Bank».

Характеристики

Код товару
Світло і Тепло
Виды услуг
монтаж
Тип систем молниезащиты и заземления
внешняя молниезащита, внутренняя молниезащита, заземление электропроводки, измерение сопротивления молниезащиты, контур заземления