+380 (93) 88... показати
Часті питання

Часті питання

Які ціни на монтаж систем блискавкозахисту в Києві?

Встановлення блискавкозахисту

Якщо Ви бажаєте вберегти свій будинок від блискавки — слід встановити систему блискавкозахисту, однак довіряти монтаж систем блискавкозахисту у Києві та області слід довіряти професіоналам.

Фахівці компанії "СіТ"пропонують комплексні заходи для захисту Вашого будинку від небезпечних впливів блискавки — монтаж систем блискавкозахисту та заземлення. Ми застосовуємо сучасні технології, які гарантують тривалість експлуатації електромережі без необхідності в ремонті та обслуговуванні.

Наші фахівці надають професійні послуги з встановлення активного та пасивного блискавкозахисту, здійснюємо виміри опору, встановлює контури заземлення "під ключ". Замовлення приймаємо з Києва та області.

Що впливає на вартість плиточних робіт?

Монтаж плитки у КиєвіКомпанія "СіТ" пропонує послуги укладання плитки у Києві та області. Наші майстри знають усі тонкощі та нюанси цієї справи, тому ми гарантуємо високу якість послуг.

Вартість плиточних робіт залежить від багатьох факторів, зокрема:

  • площа приміщення;
  • рівність поверхонь, на які укладатиметься плитка (стіни чи підлога);
  • обраний матеріал та спосіб укладання.

Витратні матеріали та комплектуючі не входять у вартість послуг. Матеріали Ви можете замовити у нас — наші менеджери замовлять і доставлять замовлення до місця виконання. Також працюємо з матеріалами Замовника.

Ми надаємо послуги у Києві, а також можливий виїзд по області (за окрему плату). Для постійних клієнтів, пільговим категоріям населення (пенсіонери та інваліди), учасникам АТО надаємо знижку 5%.

Де замовити монтаж системи розумний будинок під ключ?

Система Розумний будинок

Система "Розумний будинок" є дуже популярною в наш час, оскільки вона значно полегшує життя та гарантує безпеку. 

Однак, від правильного та якісного встановлення залежить її функціональність та надійність систем.

Професіонали компанії "СіТ" допоможуть Вам налаштувати та встановити систему "Розумний будинок". Усі комунікації будинку чи іншого приміщення об'єднуються в одну систему, якою Ви зможете з легкістю керувати з будь-якої точки світу. Управління може здійснюватися з допомогою ноутбука, планшета чи смартфона.

Система дозволяє керувати освітленням, опаленням, вентиляцією, сигналізацією, системами відеонагляду.

Замовити замовити монтаж системи розумний будинок під ключ можна, звернувшись до наших менеджерів. Усі деталі дізнавайтесь за телефоном, вказаним на сайті.

Хто займається встановленням твердопаливного котла в Житомирі?

встановлення твердопаливного котла ЖитомирЩоб встановити твердопаливний котел у Житомирі, слід звертатись тільки до фахівців, адже найменша помилка при монтажі може не лише знизити ефективність роботи всієї опалювальної системи, але й призвести до поломки недешевого обладнання.

Для отримання гарантовано якісної послуги робіть замовлення в компанії «Світло і Тепло». В нас працюють сертифіковані спеціалісти, які досконало володіють необхідними знаннями, мають практичний досвід зі встановлення твердопаливних котлів різного типу і працюють на совість.

Дзвоніть нам за контактними номерами, вказаними на сайті, і ми виконаємо увесь комплекс робіт в максимально стислий термін і за прийнятною ціною.

Яка ціна установки твердопаливного котла?

установка твердопаливного котлаЦіна установки твердопаливного котла залежить від того, які роботи необхідно виконати. В цей перелік входить:

  • створення проектної документації;
  • підготовка приміщення, де стоятиме обладнання;
  • монтаж котла і решти елементів системи опалення;
  • монтаж димоходу;
  • проектування і облаштування вентиляції;
  • підключення та перевірка роботи в різних режимах.

Компанія «СіТ» намагається надавати високоякісні послуги за помірними цінами. Тому, звернувшись до нас, ви будете задоволені і самою роботою, і її вартістю.

Хто виконує монтаж котельні в Києві?

монтаж котельніПідприємство «СіТ» виконує монтаж котельні під ключ у Києві та інших містах України. Завдяки професіоналізму і досвіду наших майстрів можемо обіцяти надання високоякісних послуг зі встановлення котельного обладнання будь-якого рівня складності. Дотримуємось правил безпеки і будівельних стандартів, виконуємо проекти, допомагаємо підібрати оптимальні для вашого випадку котли і устаткування.

Щоб замовити монтаж котельні у Києві, просто подзвоніть нам по вказаним на сайті номерам телефонів і ми якнайшвидше виконаємо усі роботи.